Co pomogło zaoszczędzić pieniądze i zwalczyć przyczyny refluksu już ponad 1750 osobom?

Qui non proficit, deficit

Kto nie idzie naprzód, cofa się

Witaj!

Cieszę się, że tutaj jesteś. Mam dla Ciebie coś, co pozwoli zmienić Ci życie na lepsze. Domyślam się, że interesuje Cię temat choroby refluksowej przełyku.

Nie wiem, czy dokucza ona Tobie, czy komuś bliskiemu na kim Ci zależy? Nie wiem, czy Twoja przygoda z refluksem dopiero co się rozpoczyna, czy jesteś zmęczonym drogą refluksoweteranem? Nie wiem, czy obawiasz się gastroskopii i pHmetrii, o której wczoraj powiedział Ci gastroenterolog?

Pieczenie za mostkiem, uczucie cofania się treści pokarmowej, nieprzyjemny smak w ustach, drapanie w gardle, suchy męczący kaszel – nie wiem, czy takie masz objawy i czy one Cię dotyczą?

Nie wiem, czy powraca do Ciebie złe samopoczucie gdy kończą się tabletki na refluks? Nie wiem czy teraz jest to: Ranigast, Helicid, Controloc, IPP, Famogast, Ortanol, Lantrea, Nexium, Gasec, Bioprazol, Polprazol, Ulzol, Losec, Prazol, Nolpaza, Lanzul, Zalanzo, Renazol, Anesteloc, Contic, Pantoprazox, Gasprid, Ulgamax, a może coś innego?

Nie wiem o Tobie nic poza tym, że w jakiś sposób dokucza Ci refluks.

Pod koniec 2008 roku napisałem ebooka o chorobie refluksowej przełyku. Poradnik ten powstał na bazie notatek, które sporządziłem poszukując recepty dla skarżącego się na refluks mojego Taty. Książka od samego początku cieszyła się dużym powodzeniem i szybko stała się bestsellerem Wydawnictwa EscapeMagazine.pl rozchodząc się w ponad 1750 egzemplarzach. Minęły dwa lata. Usłyszałem i przeczytałem w tym czasie wiele miłych słów i podziękowań za książkę.

Odbiór książki przez Czytelników był bardzo dobry. Jednocześnie dostawałem pytania dotyczące choroby, na które pierwsze wydanie nie odpowiadało. Najwięcej pytań dotyczyło właściwej diety. Spotkałem się z też z licznymi prośbami o gotowe jadłospisy.

Po upływie dwóch lat pogłębiłem i usystematyzowałem swoją wiedzę dotyczącą refluksu. Wnikliwie studiowałem piśmiennictwo tematu i nawiązałem współpracę z dietetykiem. W mojej głowie zaczęła pojawiać się myśl, że nie jestem zadowolony z poziomu wiedzy jaka znajduje się w wydaniu pierwszym (wiedza medyczna z racji postępu staje się bardzo szybko nieaktualna). Postanowiłem napisać ten poradnik raz jeszcze i napisałem – zupełnie od nowa. Tak powstało drugie wydanie ebooka „Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta.”

Czego nauczysz się z ebooka „Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta. Wydanie 2”?

– poznasz podstawy teoretyczne refluksu i dowiesz się m.in. jakie czynniki wpływają na rozluźnienie mięśnia zwieracza dolnego przełyku – zastawki łączącej przełyk z żołądkiem

– zrozumiesz na czym polega gastroskopia, pHmetria i inne badania; będziesz wiedzieć jakie są wskazania i przeciwskazania do ich wykonania

– zaznajomisz się z lekami jakimi współcześnie leczy się chorobę refluksową przełyku i poznasz zagrożenia z leczeniem tym związane

– odkryjesz istotę choroby refluksowej przełyku.

Ponadto:

– w wyczerpujący sposób udzielę Ci wskazówek dotyczących koniecznych zmian w Twoim stylu życia jakie muszą zajść by ustąpił refluks

– będziesz wiedzieć jakimi przyprawami i ziołami możesz łagodzić objawy

– otrzymasz dwa zestawy tygodniowych jadłospisów wartych kilkaset złotych: normalny i dla osób chcących schudnąć (redukcyjny)

Jakie przyniesie Ci to korzyści?

Będziesz wiedzieć co robić, by nie dokuczały Ci objawy refluksu. Nie będziesz musieć szukać informacji na innych stronach i forach dyskusyjnych, gdzie często nie wiadomo kto udziela rad i kto się pod nimi podpisuje.

Jeśli zastosujesz się do moich wskazówek, istnieje bardzo duże prawodpodobieństwo (90%), że nie będziesz musieć brać leków, chodzić po lekarzach i mieć robionych nieprzyjemnych badań takich jak np. gastoskopia.

Mało tego! Zaoszczędzisz czas i masę pieniędzy. Przykładowa ścieżka na dzień dobry:

– konsultacja  u gastroenterologa: kilka miesięcy czekania na NFZ lub 100 pln prywatnie

– gastroskopia: kilka miesięcy czekania na NFZ lub prywatnie: gastroskopia diagnostyczna 150 pln, gastroskopia z biopsją 250 pln

– 3 miesięczny koszt leczenia  inhibitorem pompy protonowej około 50 pln

Koszt razem: 400 pln, niezapomniane wspomnienia i kilkanaście godzin wyjętych z życia.

Co najgorsze: często zdarza się, że pomimo tak dużych kosztów problem dalej  pozostaje nierozwiązany.

***

Kiedy zamówisz ebooka “Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta. Wydanie drugie w ciągu kilku godzin dowiesz się prawdopodobnie wszystkiego, co można wiedzieć na ten temat (wiedza aktualna – październik 2010r.).

Z drugiej strony pomyśl, co będzie działo się, kiedy nie skorzystasz z tej szansy i nie poznasz wiedzy zawartej w tej jedynej tego typu publikacji na polskim rynku? Prawdopodobnie dalej będziesz tracić czas i pieniądze. Przypomnij sobie już jak wiele kosztowało Cię to sił i energii?

Zaniedbana choroba refluksowa przełyku może wiązać się z bardzo przykrymi konsekwencjami. Długotrwałe zarzucanie kwaśnej treści żołądkowej do przełyku może być przyczyną powikłań takich jak: zapalenie przełyku, zwężenie przełyku, owrzodzenia przełyku, przełyk Baretta i wreszcie rak gruczołowy przełyku (słabo reagującego na leczenie i źle rokującego).

Nie pozwól na to! Zainwestuj w swoje zdrowie!

W przypadku niezadowolenia masz możliwość odzyskania w krótkim czasie 100% swoich pieniędzy.

Drugie wydanie ebooka pisałem przez kilka miesięcy i jestem pewien, że się nim nie rozczarujesz.

Jeśli jeszcze wahasz się przed zakupem książki, to możesz teraz zrobić 3 rzeczy:

– natychmiast pobrać darmowy fragment ebooka: „Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta. Wydanie 2.” pobierz tutaj

– poczytać na stronie Wydawnictwa EscapeMagazine.pl więcej opinii na temat moich książek tutaj lub tutaj

– odłożyć rozwiązanie swojego problemu na później i zamknąć tę stronę.

Jeśli chcesz szybko otrzymać ebooka „Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta. Wydanie 2”, to kliknij w banner poniżej i złóż zamówienie.

Mam nadzieję, że lektura okaże się dla Ciebie bardzo pożyteczna.

Pozdrawiam zdrowo!
Konrad Kokurewicz

***

Osoby zainteresowane tematem choroby refluksowej zapraszam do zapisania się na listę poniżej. Osoby z tej listy informuję na bieżąco o nowościach dotyczących tej choroby.